SMS

Стрімкий розвиток сучасного бізнесу передбачає використання багатьох інструментів для того, щоб привернути увагу вибагливого клієнта, SMS розсилка – один із них. Рекламування компанії, продукту, або окремої акції з допомогою SMS повідомлень широко використовується і допомагає значно підвищити рівень продаж компанії або підприємства. Масова розсилка SMS – це серйозний інструмент по приваблюванню потенційних клієнтів в руках професіоналів. В цьому випадку низька ціна на проведення рекламної компанії абсолютно не говорить про те, що такі дії будуть малоефективними, адже SMS розсилка не тільки стимулює продажі, а й підвищує лояльність клієнтів до визначеного бренду, є важливою частиною іміджевої політики компанії.
Чому SMS розсилка ефективніша ніж інші види реклами? Відповідь насправді дуже проста. Ми приведемо Вам декілька пунктів переваг, а Ви самі зробите висновки про те, потрібен Вам такий потужний інструмент просування Вашої компанії на ринку, чи ні.

Так масова розсилка SMS повідомлень охоплює дуже широку аудиторію користувачів, при чому доставка такого повідомлення гарантується оператором стільникового зв’язку. За умови правильно складеного тексту оголошення ймовірність того, що потенційний клієнт дочитає повідомлення до кінця дорівнює 90%, що автоматично в рази збільшує ймовірність звернення такого потенційного клієнта саме в Вашу компанію.

SMS розсилка містить в своєму тілі Ваші контактні дані, вона направлена на те, щоб привести клієнта саме до Вас, а не просто надати йому інформацію, яка швидко буде забута.

Також за умови грамотної подачі цікавої для клієнта інформації зберігається велика ймовірність того, що Ваше повідомлення не буде видалене з пам’яті телефону. Таким чином SMS розсилка стає Вашою своєрідною візиткою, яка постійно знаходиться під рукою в потенційного клієнта. Ймовірність того, що в разі виникнення потреби в товарі, реалізацією якого Ви займаєтесь, клієнт звернеться саме до Вас, а не буде шукати іншого продавця, контактних даних якого він на разі не має, збільшується в рази.

В області SMS розсилок постійно з’являються приємні новинки, так функція бренд-розсилки дозволяє замість номеру відправника виводити ім’я бренду, що позитивно відображається на ефективності рекламної кампанії. Персоніфікована SMS реклама дає можливість втілити в життя цікавий маркетинговий хід – надати подарунок чи знижки приурочені до дня народження потенційного клієнта, його іменин, тощо. Саме ці можливості виводять SMS розсилку на лідерські позиції серед інших видів масових розсилок.

Також, замовляючи SMS розсилку, Ви маєте можливість регулювати кількість користувачів, котрим буде розіслано Ваше повідомлення. Сума, потрачена на такий вид реклами, приємно здивує, а висока ймовірність того, що проінформований клієнт спочатку стане потенційним, а потім і реальним, стане гарантією того, що даний вид реклами Ви будете використовувати достатньо часто.

Співпрацюю чи з нами, Ви відкриєте для себе нові необмежені можливості. Оперативність дій наших співробітників, високий професіоналізм, багатий досвід, а також бажання завжди йти назустріч клієнту – от що вигідно відрізняє нас серед конкурентів. Відносини з нами мають повністю прозорий характер, ми надамо Вам розгорнутий звіт про проведену роботу, а також запропонуємо інформаційну підтримку в ході проведення рекламної кампанії. Звертайтесь до нас, для того щоб досягнути успіху, стати популярними і відомими, стати лідерами, бренд котрих впізнають, думку котрих цінують, а товар розкуповують зі швидкістю світла!