Форуми

Розсилка на форуми відносно молодий і не заборонений вид рекламних розсилок. Вона дає свій результат, при чому такий вид реклами позитивно відображається і на рості продаж товарів/послуг і на позиціях ресурсу, на котрих він відображається під час введення ключових слів в популярних системах пошуку. Таким чином, використовуючи цей спосіб просування ресурсу, Ви отримуєте подвійну вигоду: ріст продаж і підвищення таких показників сайту як ТІЦ и PR

 

Количество форумов

Стоимость

1000 форумов

191 грн.

2000 – 5000 форумов

150 грн. за 1000

Оптом
(від 6000 і більше)

109 грн. за 1000

Розсилка по форумах може проводитись в трьох варіантах:
- проста реєстрація нового користувача – найменш ефективний спосіб розсилки;
- реєстрація та написання рекламного повідомлення – вид розсилки, який дає хороші результати на відносно молодих форумах, з невимогливими модераторами;
- організація ілюзії живого діалогу – найбільш ефективний вид розсилки на будь-яких форумах. Головний секрет успіху такого просування криється в тому, що постійні і нові користувачі форуму, як правило, приєднуються до цікавого діалогу і в подальшому стають активними відвідувачами Вашого ресурсу. В суперечці народжується істина – це відомо кожному, розсилка на форумах пропонує втілити це правило в життя і використати всі його переваги.

Розсилка на форуми займає мінімальну кількість часу, тобто за умови Вашого бажання скористатись цим видом послуги, вона почне діяти вже протягом перших 24 годин. Все, що від Вас буде потрібно, це короткий текст та тема для розміщення оголошень. Якщо з цим виникли складнощі, то наша команда може самостійно взятись за виконання цього завдання. Правильне оформлення тексту – це запорука того, що Ваше повідомлення якомога довше протримається на форумі і відповідно принесе максимальну вигоду. Як правило, в тексті оголошення можна використовувати посилання, якщо інше не вказано в правилах форуму. Гарні результати дають тексти, які мають елемент прихованої реклами, тобто в них може ітись про позитивний досвід співпраці з Вашою компанією, прохання до учасників форуму, відвідати Ваш сайт, для того щоб оцінити рівень його дизайну, текстового наповнення, функціональних можливостей. Але при створенні тексту необхідно керуватись і ще одним правилом: довжина повідомлення не повинна перевищувати 5-7 речень, в іншому випадку воно може стати нецікавим для потенційного покупця, адже в ході перегляду втрачається основна думка, гостра необхідність перейти по запропонованому посиланню зникає.

Як говорилось раніше, використання розсилки по форумах – це не заборонений вид реклами, навпаки він збільшує посилальну вагу ресурсу, при чому посилання саме на форумах високо цінуються пошуковими роботами. З допомогою цього інструмента Ваш ресурс може легко опинитися в ТОП-10 видачі пошукових систем по низькочастотним запитам, а це перший крок до нечуваного успіху в Інтернет спільноті. Ми пропонуємо Вам відчути на собі всі ці переваги вже сьогодні. Команда професіоналів своєї справи візьме на себе всі турботи по організації процесу розсилки на форумах. В нашій базі знаходяться найбільш популярні і найбільш відвідувані форуми, таким чином Ви збільшуєте ймовірність того, що Ваш ресурс не загубиться на просторах Інтернету. Ми з відповідальністю підходимо до організації рекламної кампанії кожного клієнта, при потребі підбираються тільки тематичні форуми, на які буде здійснена розсилка. Використовуючи розсилку на форумах, Ви організовуєте діалог з потенціальним покупцем/користувачем послуг, а це значно збільшує кількість продаж та популярність Вашого ресурсу серед користувачів Інтернет. Закажіть розсилку по форумах уже сьогодні, для того щоб завтра відчути результати співпраці з професіональною командою нашої компанії.