Дошки оголошень

Одним із ефективних інструментів продажу були і до сьогодні лишаються дошки оголошень, кількість відвідувачів яких росте з кожним днем. Велика різноманітність груп товарів, а також послуг, які тут пропонуються, дозволяють акумулювати на таких ресурсах увагу багатьох користувачів Інтернету, що не могло не вплинути на їх популярність, як інструменту під час просування того чи іншого товару/послуги.

Як це працює?

Вся Україна

Кількість – 420
Розсилка включає дошки Києва
та інших великих міст України.

Вартість – 450 грн.

Потенційний покупець чи користувач послуги заходить на сторінки дошки оголошень, знаходить Ваше оголошення, звертається в Вашу компанію і купує товар, що його зацікавив. Таким чином можна прослідкувати логічний зв’язок: чим більше розсилок оголошень, тим більше клієнтів у Вашої компанії. Аудиторія безкоштовних дошок оголошень нараховує не одну тисячу відвідувачів щоденно, такою кількістю читачів не може похвалитись ні одне друковане видання. Найбільшою перевагою такого способу активізації продаж являється те, що розсилка по дошкам оголошень охвачує дуже широку аудиторію, адже Інтернет не має кордонів, Ваше оголошення побачать величезна кількість користувачів з різних регіонів. Також розсилка на дошки оголошень являється безперечним лідером по співвідношенню ціна/якість. Таку кількість нових покупців по такій вартості не може Вам гарантувати ні один інший вид реклами. Дошка оголошень – це універсальний інструмент збільшення продажів за невеликий проміжок часу. Адже розсилка оголошень дає необмежені можливості в плані розширення географії бізнесу і формування великої кількості нових ділових зв’язків. Крім того результат таких дій Ви зможете оцінити за відносно невеликий проміжок часу, і все це досягається при дуже скромному бюджеті. Якщо Вам потрібні результати не завтра, а сьогодні, то розсилка на дошки оголошень – Ваш правильний вибір!

В тілі оголошення буде розміщено не тільки рекламний текст, який приваблюватиме потенціальних покупців, а і адреса Вашого сайту, контактні дані, по яким з Вами можна буде зв’язатись. Розсилка на дошки оголошень буде гарантувати розміщення інформації за один робочий день, тобто, заказуючи послугу, Ви отримуєте результат одразу, не чекаючи тиждень чи місяць, як в випадку з деякими друкованими виданнями. Співпраця з тематичними дошками оголошень також дасть позитивний результат, адже тут акумульована Ваша цільова аудиторія, що збільшує відсоток ймовірності зацікавлення Вашою пропозицією в рази. Розміщення оголошень на тематичних дошках обійдеться Вам дещо дорожче, але отриманий результат повністю окупить потрачені кошти.

Слід також відзначити ще одну перевагу розсилки на дошки оголошень – вона абсолютно безпечна для Вашого бізнесу і сайту, адже така розсилка легальна і не сприймається як спам у всьому цивілізованому світі. Нами проводиться розсилка по дошкам оголошень, спеціально призначених для розміщення безкоштовних оголошень. В тілі оголошення міститься інформація про товар, а також контактна інформація продавця, що збільшує ймовірність звернення потенціального покупця саме до Вас. Ми беремо на себе всі обов’язки по розміщенню оголошень, Вам лишається лиш слідкувати за збільшенням продаж. Співпраця з нами має повністю прозорий характер, адже після кожної розсилки Вам надається звіт, з допомогою якого Ви можете проконтролювати кількість і якість розміщених оголошень. В розсилці оголошень немає нічого, що суперечить законодавству, а це означає, що замовляючи її Ви можете бути повністю спокійними за свою репутацію. Звертайтесь до нас – і результат перевершить всі Ваші сподівання, з кожним днем кількість покупців Ваших товарів чи користувачів Ваших послуг буде зростати.