Контакти

Масова розсилка набуває все більшої популярності з кожним роком, адже кількість Інтернет користувачів зростає в геометричній прогресії, а це означає, що вибираючи цей вид рекламування товару/послуг, Ви вибираєте майбутнє. Переваги масової розсилки вже оцінили багато фізичних і юридичних осіб, спам розсилка дозволяє налагодити тісний контакт між продавцем і покупцем, збільшити кількість продаж, а також укріпити позиції Вашої компанії на сучасному ринку. Вона стане оптимальним видом просування товару, якщо кошти на рекламу обмежені, а результати потрібні негайно. Перші дзвінки спам розсилка забезпечує Вам вже через декілька хвилин після старту кампанії, слід також відмітити, що сам процес розсилки не займе багато часу, всі потенційні клієнти отримають Ваше рекламне оголошення протягом однієї доби.

Як працює масова розсилка, і чим аргументується її висока ефективність? Під час масової розсилки повідомлення з рекламним текстом надсилається широкій аудиторії потенційних клієнтів. Ми, володіючи одними з найкращих структурованих баз користувачів, зможемо гарантувати Вам високу віддачу від кожної розсилки. Співпрацюючи з нами, Ви зможете вибрати регіон, вік, чи вид діяльності потенційного клієнта, котрому буде надіслане рекламне повідомлення. Лаконічно оформлений текст, чітко виділені контакти, за якими з Вами можна буде зв’язатись, гарантуватимуть високий відсоток рентабельності організованої таким чином рекламної кампанії. Ми працюємо для того, щоб допомогти Вам в цій нелегкій справі, і візьмемо на себе значну частину зобов’язань по просуванню Вашого товару/послуги. Все, що вимагається від Вас, це короткий рекламний текст та контактні дані, за якими з Вами можна буде зв’язатись.

Для того щоб зробити просування Вашого товару/послуги більш оперативним і ефективним ми вийшли за рамки Інтернет мережі. Серед наших послуг Ви можете знайти SMS розсилки, котрі дають змогу ще більше розширити аудиторію Ваших потенційних клієнтів. Як свідчить статистика, 90% повідомлень читаються власниками мобільних телефонів, а це означає, що Ваша спам розсилка обов’язково знайде відгук і, можливо, стане стимулом для здійснення чергової покупки саме в Вас. Спілкуючись з клієнтами з допомогою масових розсилок Ви налагоджуєте тісний персоніфікований контакт, Ви стаєте друзями, порадниками і справжніми продавцями, з якими приємно спілкуватись і товари яких приємно купувати.

Співпраця з нами викличе не менш позитивні емоції. Професіональний менеджер надасть повну консультації по питанням, котрі Вас зацікавили, допоможе вибрати базу, яка буде оптимальною для Вашого виду бізнесу. Навіть на саме складне і нетривіальне питання ми знайдемо зрозумілу та вичерпну відповідь. Це правило, на котрому ґрунтується наша робота, адже кожний, хто зацікавився спам розсилкою, повинен знати те, що він вважає необхідним і важливим. Ми не зупиняємося в своєму розвитку і постійно оновлюємо бази користувачів, для того щоб зробити Вашу рекламну кампанію максимально ефективною. Ми готові відповісти на всі Ваші питання по телефону чи з допомогою будь-якого іншого зручного для Вас засобу комунікації. Розуміючи те, що деякі моменти обов’язково потрібно обговорити в реальному часі, ми робимо все можливе, щоби по нашому телефону завжди був доступний кваліфікований менеджер по роботі з клієнтами, який пояснить всі тонкощі співпраці, та допоможе вибрати базу, яка дасть максимальний відгук, а також надасть консультацію по розробці і створенню макету для масової розсилки.

Кожний клієнт має своє бачення реклами – ми працюємо для того, щоб масова розсилка стала відповіддю на всі Ваші прохання!