ICQ

ICQ розсилка досить часто використовується на просторах сучасного Інтернету. Серед її переваг, можливість безперешкодного розміщення адреси свого сайту, не турбуючись про те, що така реклама буде заблокована, бюджетність організованої таким чином рекламної кампанії, а також її масовість (обхват аудиторії, який досягається з допомогою ICQ розсилки один із самих великих). Даний вид рекламних оголошень дозволяє безпосередньо звернутись до потенціального клієнта, тобто зробити рекламу максимально персоніфікованою. Враховуючи, що кожен третій житель нашої країни значну кількість часу проводить в он-лайні, Ви маєте можливість розширити свою клієнтську базу і отримати в обличчі користувачів ICQ своїх постійних покупців/користувачів послуг.

  Україна (будь-яке місто)
1000 повідомлень – 21 грн.
Мінімальне замовлення – 200 грн.

Загальна база налічує більше 900.000 контактів.

Кожен клієнт, котрий хоче скористатись нашим послугами, може розраховувати на індивідуальний підхід, адже наш сучасний програмний комплекс дозволяє Вам вказувати необхідні параметри, згідно яких буде формуватись потенціальна база клієнтів, котрим в подальшому будуть розсилатись оголошення. Ми можемо запропонувати Вам ICQ розсилку практично в будь-якому напрямку уже сьогодні, вона обов’язково дасть результати. Якщо Ви хочете скористатись нашою послугою, то Вам необхідно буде надати макет повідомлення, перша частина якого буде складатись із 5-7 слів (надсилається разом з проханням авторизувати користувача), та більш об’ємна його частина (надсилається одразу після авторизації). В тілі основного повідомлення інформація має викладатись також максимально стисло і лаконічно, адже саме таке формулювання, як правило, має найбільший відгук серед читачів.

Якщо ціллю Вашої рекламної кампанії являється розширення потоку клієнтів на Ваш веб-ресурс, то ICQ розсилка – саме те, що дозволить Вам досягнути намічених цілей. Ефективність такого виду реклами доведена багаторічним досвідом нашої команди, а також численними відгуками задоволених клієнтів. Потрібно збільшити кількість відвідувачів сайту, а можливо і покупців продукції – замовляйте ICQ розсилку, і вона виправдає покладенні на неї сподівання. Таким чином Ви отримуєте подвійну вигоду: збільшуєте кількість постійних відвідувачів свого ресурсу, а також кількість покупців, яким подобається Ваш товар, і які готові вже сьогодні придбати його у Вас. Керівництво декотрих компаній повністю відмовляється від реклами в офф-лайні і акумулює засоби для того, щоб провести об’ємну рекламну кампанію в он-лайні, і таке рішення часто повністю себе виправдовує. ICQ розсилка – це реклама в он-лайні, вона покликана донести інформацію користувачам про Ваш товар в режимі реального часу. Тобто повідомлення отримають тільки ті користувачі, котрі в момент розсилки знаходяться в он-лайні, а це значно збільшує ймовірність того, що рекламне оголошення буде прочитане користувачем, а не проігнороване, як таке, що не варте уваги.

Якщо Ви оцінили переваги ICQ розсилки і хочете замовити її у нас, то ми готові вже сьогодні розпочати активну діяльність по рекламуванню Вашої компанії/продукту. Ціна такої послуги більш ніж демократична, а результат набагато перевищить суму, потрачену на рекламну кампанію. Зробіть крок до свого успіху – надішліть нам запит на проведення ICQ розсилки для Вас, і вже сьогодні мільйони користувачів мережі Інтернет дізнаються про переваги Вашого продукту/послуги, для того щоб завтра стати Вашими клієнтами. ICQ розсилка – це завжди позитивний результат, котрий не залежить від того: є Ви юридичною чи фізичною особою. Ми прикладемо максимум зусиль, для того щоб зробити Вас успішними і популярними!