Гарантії

Рекламування продукту/послуги/бренду з допомогою Інтернету останнім часом набуло нечуваного розмаху. Цей факт можна аргументувати не тільки низькою вартістю рекламних кампаній, а й високою їх ефективністю. Ми, володіючи одними з найбільших баз користувачів, готові надати Вам гарантії того, що реклама дасть результати і окупить себе в найкоротші терміни. Звичайно, ми не можемо передбачити кількість дзвінків і інших звернень користувачів, але те, що вони будуть, не підлягає жодному сумніву. Все що від Вас потрібно, це зробити замовлення масової розсилки – організацію процесу ми повністю візьмемо на себе. Команда професіоналів порекомендує вид спам розсилки, котрий принесе найбільший прибуток для Вас, допоможе підібрати базу користувачів, для яких будуть надіслані повідомлення, а також займеться безпосереднім розсилання Ваших оголошень. При потребі ми можемо надати консультацію, щодо особливостей складання рекламного тексту, адже від цієї складової рекламної кампанії частково залежить її успіх.

Якщо Вам потрібні нові клієнти, якщо Ваш бізнес приносить прибутки в меншому об’ємі, ніж хотілось, то замовте спам розсилку і отримайте наші гарантії про те, що кількість клієнтів почне стрімко рости, разом з тим зросте і імідж Вашого бренду в очах покупців, а це дасть свої результати в довготерміновій перспективі. Скориставшись масовою розсилкою, Ви відчуєте, що саме цей вид реклами приносить прибуток, не спустошуючи Ваш гаманець.

Email розсилка, дошки оголошень, ICQ розсилка, повідомлення на форумах, SMS розсилка – вибір тільки за Вами, а можливо Ви хочете використати всі ці види спам розсилки і тим самим зробити свою компанію ще більш успішною і популярною? Результат від масової розсилки можна спостерігати протягом двох тижнів. Найбільший сплеск активності припадає на перші години після запуску рекламної кампанії, а також в перший день після старту, таким чином наші гарантії стають не порожніми обіцянками, а словами справжніх професіоналів, підкріпленими реальними результатами. При всіх перевагах такого виду реклами ціна на послуги залишається більш ніж доступною, Ви отримуєте максимальну віддачу при мінімальному вкладанні коштів в рекламну кампанію. І відчути результат Ви зможете не через місяць чи рік, а тут і сьогодні, цей факт часто стає вирішальним під час вибору методу рекламування продукції/послуг/бренду.

Щоб підтримувати найвищий рівень якості ми розробили програмний комплекс, який забезпечить високий відсоток доставки Вашого оголошення. Оформляючи замовлення в нашій компанії, Ви отримуєте гарантії того, що Ваша реклама мине велику кількість спам фільтрів і потрапить в INBOX одержувача, а це перший крок на шляху до Вашого успіху, тепер все буде залежати від того, наскільки грамотно оформлений текст рекламного оголошення, приділіть цьому особливу увагу. Масова розсилка проводиться тільки по свіжим базам і тільки з приватних серверів, що забезпечить конфіденційність Вашої особи і стане гарантією безпеки для даних рекламодавця. Спам розсилка має ще одну перевагу, вона базується на масовості, але в той же час створює ілюзію персоніфікованого зв’язку між Вами і потенційним клієнтом, що не може не відобразитись позитивно на ефективності рекламної компанії в цілому. Звертайтесь до нас, щоб не просто отримати гарантії якості, а відчути дію цих гарантій в реальному житті: прослідкувати зростання кількості клієнтів і продаж, збільшення прибутку і популярності Вашого бренду серед великої кількості користувачів різноманітних сервісів. Успіх близько – достатньо натиснути декілька клавіш, і ми допоможемо Вам його досягнути!